ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE IMPREZ

Koszaliński Sztab Ratownictwa od 10 lat zajmuje się profesjonalnym zabezpieczaniem różnego rodzaju imprez masowych, sportowych i rekreacyjnych pod względem medycznym .

Spełniamy wszelkie ustawowe wymogi dotyczące zabezpieczania, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. Dodatkowo jesteśmy wpisani do Rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego pozycja nr 1 z dnia 31.12.2011 r.

Już od kilku lat uczestniczymy w zabezpieczeniu dużych, ogólnopolskich imprez masowych, między innymi Przystanek Woodstock, Zloty Militarne w Bornem Sulinowie czy Zloty Motoryzacyjne w Polanowie.

Zespoły Ratownictwa Medycznego Koszalińskiego Sztabu Ratownictwa to profesjonalna kadra ratownicza, posiadająca uprawnienia do podejmowania medycznych czynności ratunkowych, zgodnie z ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym, na co dzień pracująca w zespołach wyjazdowych Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Proponujemy państwu nasze usługi w zakresie zabezpieczenia medycznego różnego rodzaju imprez organizowanych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Posiadamy:

  • cztery profesjonalnie Zespoły Ratownictwa Medycznego wyposażone zgodne z Zarządzeniem Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia
  • stacjonarne Punkty Pomocy Medycznej wyposażone w odpowiedni sprzęt do udzielenia pomocy medycznej
  • 2-osobowe patrole piesze wyposażone w apteczki plecakowe oraz środki łączności bezprzewodowej czuwające nad bezpieczeństwem uczestników imprezy

 

Odsłony: 14950