Artykuły 2018

KONCERT 12 TENORÓW

8 kwietnia mieliśmy przyjemność zabezpieczać niesamowite wydarzenie na Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Na jednej scenie usłyszeć mogliśmy jednocześnie 12 tenorów z różnych państw, którzy zaprezentowali utwory światowej sławy kompozytorów, arie operowe i światowe przeboje z pogranicza popu i rocka.

  

  

 

FESTIWAL DMUCHAŃCÓW

W ostatnią marcową niedzielę Akademia Rozrywki zaprosiła koszalinian na niezapomniane wydarzenie, którym był Festiwal Dmuchańców w Hali Sportowo-Widowiskowej w Koszalinie. Na gości czekało wiele atrakcji, w tym szkolenie z pierwszej pomocy, które poprowadzili sztabowi Ratownicy :)

  

  

 

AZS KOSZALIN - PGE TURÓW ZGORZELEC

24 marca 2018 zabezpieczaliśmy kolejny mecz koszalińskich akademików. Po zaciętej walce koszykarze AZS Koszalin pokonali PGE Turów Zgorzelec 82:80 i tym samym zrewanżowali się za wysoką porażkę na wyjeździe.

  

  

 

44. RAJD MONTE KARLINO

Pierwszy rajd Monte Karlino odbył się w styczniu 1971 r. W tym roku do uczestnictwa zgłosiły się 93 załogi. Do imprezy, która odbyła się w dniach 17-18.03.2018 r., mogli przystąpić kierowcy amatorzy oraz bardziej doświadczeni i utytułowani kierowcy. Raj miał długość 40 kilometrów na wszystkich odcinkach. Ostatni superoes odbył się w niedzielne popołudnie w Koszalinie. Kibice mieli przeznaczoną dla nich strefę kibica, w której mogli oglądać zmagania uczestników rajdu.

   

Galeria zdjęć

 

BIEG TROPEM WILCZYM

W niedzielę 4 marca w Koszalinie, podobnie jak w wielu innych miastach w Polsce, zorganizowany został Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Rywalizowano na dystansie 1963 metrów i 10 kilometrów. W obu biegach wzięło udział 370 zawodników.

  

Galeria zdjęć

 

BIEG WALENTYNKOWY W JAMNIE

Bieg Walentynkowy 11.02.2018 r. zakończył cykl imprez pod nazwą Jamneński Tour Biegowy. Składały się na niego dodatkowo, rozegrane wcześniej, Bieg Mikołajkowy i Bieg Trzech Króli. Za każdym razem do pokonania była ta sama, 5-kilometrowa trasa w Jamnie. Na starcie Biegu Walentynkowego stanęło 237 osób.