Artykuły 2018

NORDIC WALKING MIELNO

5 maja czuwaliśmy nad bezpieczeństwem uczestników Pucharu Polski Nordic Walking, którego inauguracja miała miejsce w Mielnie. Nasza obecność okazała się nieoceniona, gdyż dzięki szybkiej interwencji pomogliśmy jednemu z uczestników, którego życie znalazło się w stanie poważnego zagrożenia. Gratulujemy naszym Ratownikom!

  

Galeria zdjęć

 

ŚWIĘTO FLAGI W POLANOWIE

2 maja, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospoltej Polskiej na rynku miejskim w Polanowie zorganizowano uroczysty Piknik Majowy. Wspólne odśpiewanie hymnu państwowego, podniesienie flagi, występy sceniczne i wspólna zabawa to tylko niektóre atrakcje tego wydarzenia. Aby zamanifestować przywiązanie do barw narodowych, ulicami Polanowa odbył się I Bieg z Flagą, w którym wzięli udział mieszkańcy gminy na czele z Burmistrzem Polanowa i Wicestarostą Powiatu Koszalińskiego.

 

  

  

 

ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2018

W niedzielę 22 kwietnia motocykliści zjechali do koszalińskiego Motoparku, by wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy. Punktem kulminacyjnym imprezy był przejazd parady ulicami Koszalina.

  

Galeria zdjęć

 

KONCERT 12 TENORÓW

8 kwietnia mieliśmy przyjemność zabezpieczać niesamowite wydarzenie na Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Na jednej scenie usłyszeć mogliśmy jednocześnie 12 tenorów z różnych państw, którzy zaprezentowali utwory światowej sławy kompozytorów, arie operowe i światowe przeboje z pogranicza popu i rocka.

  

  

 

FESTIWAL DMUCHAŃCÓW

W ostatnią marcową niedzielę Akademia Rozrywki zaprosiła koszalinian na niezapomniane wydarzenie, którym był Festiwal Dmuchańców w Hali Sportowo-Widowiskowej w Koszalinie. Na gości czekało wiele atrakcji, w tym szkolenie z pierwszej pomocy, które poprowadzili sztabowi Ratownicy :)

  

  

 

AZS KOSZALIN - PGE TURÓW ZGORZELEC

24 marca 2018 zabezpieczaliśmy kolejny mecz koszalińskich akademików. Po zaciętej walce koszykarze AZS Koszalin pokonali PGE Turów Zgorzelec 82:80 i tym samym zrewanżowali się za wysoką porażkę na wyjeździe.