AZS Koszalin Vs ASECO PROKOM Gdynia

W dniu 05.04.2011 r. Ratownicy Koszalińskiego Sztabu Ratownictwa dbali nad bezpieczeństwem kibiców którzy przybyli na hale Gwardii przy ulicy Fałata , by obejrzeć mecz play-off po dwóch wyjazdowych porażkach w Gdyni . Mecz lepiej zaczęli goście lecz z biegiem czasu do głosu powoli dochodzili zawodnicy AZS , tak jak we wcześniej przyzwyczajać w grach na własnym parkiecie .

Po dwóch kwartach ( 43 : 46 ) dla gości . Po trzeciej kwarcie rolę się odwróciły to AZS atakował a PROKOM się bronił wynik ( 65 : 63 ) . Czwarta część spotkania to istne tornado obu drużyn , wspaniałe bloki i piękne akcję pod koszami zwycięskie dla AZS wynik spotkania ( 83 : 78 ) i wielka feta na sali brawo , brawo i jeszcze raz brawo , za walkę i poświęcenia dla naszej drużyny .