AZS Politechnika Koszalin Vs EKS START Elbląg

28.03.2011 r. Ratownicy z Koszalińskiego Sztabu Ratownictwa Czuwali nad bezpieczeństwem kibiców którzy przybyli na mecz piłki ręcznej kobiet . Była to mecz rewanżowy ćwierćfinału Pucharu Polski PGNIG SUPER LIGI Kobiet . Koszalinianki w pierwszym meczu w Elblągu tak jak i u siebie wygrali dopiero w dogrywce , więc będą walczyć o medal Pucharu Polski . Mecz ten był niezwykle wyrównany . Pierwsza połowa dla akademiczek ( 17 : 15 ) .

Druga połowa to już lepsza gra gości którzy szybko zdołali doprowadzić do remisu i wyjść na prowadzenie  ( 23 : 24 ) . I można powiedzieć  że dopiero zaczął się mecz , efektowne obrony i niezwykłej urody bramki z dwóch stron . Druga połowa zakończyła się wynikiem ( 30 : 30 ) . Lepiej pierwszą część dogrywki lepiej zaczęli goście , nie dość że zdobyli prowadzenie na początku to jeszcze zawodniczka AZS dostała karę 2 min. . Lecz akademiczki wykazały się nie zwykłą determinacją i odrobiły stratę . Na pół min. przed zakończeniem dogrywki  zdobyły  prowadzenie ( 34 :33 ) które  utrzymały do końca i są w półfinale Pucharu Polski , wprowadziło to całą  halę w euforię ( GRATULACJĘ ??? ) .