AZS Koszalin Vs SIARKA Tarnobrzeg

20.03.2011 r. Ratownicy z Koszalińskiego Sztabu Ratownictwa zabezpieczyli mecz koszykówki mężczyzn 21 kolejki  TAURON BASKET LIGI była to niesamowita wygrana naszych zawodników w ostatni spotkaniu , przed własną publicznością . Zawodnicy AZS  pokazali kto w tym meczu będzie lepszy nie dając rywalom najmniejszych szans .

Nasi koszykarze dzięki niesamowitym występie Freziera i Reynoldsa którzy razem zdobyli 60 punktów wygrali z outsiderem TAURON BASET LIGI . Pierwsza kwarta to gra punkt za punkt i lepsze ostatnie trzy minuty akademików którzy uzyskali 10 punktowe prowadzenie wynik ( 31 :21 ) . Druga kwarta to wynik ( 53 : 42 ) . Trzecia kwarta to odjazd rywalom na 21 oczek i wynik ( 85 : 64 ) . w czwartej kwarcie nic się nie zmieniło wynik ( 111 : 88 ) .